Nilfisk MC 6P-250/1100 FA
Kód: 107146751
Profesionální verze Vhodné pro náročné použití
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Nilfisk MC 6P-250/1100 FA
Skladem (1 ks)
Vysokotlaký čistič Nilfisk MC 6P-250/1100 FA
 Prémiová řada studenovodních vysokotlakých čističů s ergonomickým a robustním designem.
    • čerpadlo se 4 keramickými písty, konstrukce rámu je z 30mm oceli, to dodává stroji excelentní pevnost a odolnost
    • snadná dostupnost k čerpadla, optimální servisní koncept
    • 2 integrované chemické injektory, ochrana čerpadla při nedostatku oleje,
Detailní informace
Detailní popis produktu
NILFISK MC 6P-250/1100 FA - Výkon, odolnost a dlouhá životnost
NILFISK MC 6P-250/1100 FA je absolutním špičkovým strojem mezi elektrickými profesionálními vysokotlakými čističi. Pyšní se velkým průtokem vody (nad 1100 L/h  )a vysokým tlakem čerpadla (250 bar). Díky těmto mimořádně skvělým parametrům dokáže NILFISK MC 6P-250/1100 FA 400V hladce odstraňovat velké kvantum špíny např. na zemědělské nebo stavební technice.NILFISK MC 6P-250/1100 FA 400V  je vybavený odolným čtyřpístovým čerpadlem C3, které může pracovat s teplotou vstupní vody 80°C. Pomaluběžné čerpadlo (1450/ot/min) je zárukou stabilního provozu stroje. Regulační blok FA.zajišťuje vypínání stroje při nečinnosti, při nedostatku vody.
Příslušenství vysokotlakého stroje NILFISK MC 6P-250/1100 FA  :
  • Dvoudrátová hadice 10 m 3/8" DN 10
  • ERGO 3000 stříkací pistole s blokovatelným otoč. spojením
  • Nástavec Tornado L.1040 bez trysky
  • Tornado plus tryska 0640 1/8" zelená
Doplňkové parametry
Kategorie: Nilfisk MC 6P použití 6h>/den 400V
EAN: 4005337188977
? Přívodní Napětí: 400V/3∿/